KONST / Litografier / Färglitografi 14823106
nr 1482 3106
Zuzana Novakova
(f. 1945), Tjeckien
Signerad, färglitografi, numrerad 11/15 cm, yttermått inklusive ram: 92x58 cm
Zuzana Novakova, född i Prag 1945.
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 15 augusti 2022
kl 20:16:05
100 kr
150 kr
350 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
350 kr (Budbetjänt)